Contemporary

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Te huajt, S. E. Hinton View larger

Te huajt, S. E. Hinton

New book

In stock

$9.02

-20%

$11.27

More info

Title: Të huajt, një histori e jashtëzakonshme për miqësinë dhe ndasinë
Original: The outsiders
Category: Novel
Author: S. E. Hinton
Albanian translator: Ruzhdi Totaj
Publisher: Botart
Year: 2018
Pgs: 208
Weight: 0.279 kg.
ISBN: 978-9928-219-73-2

Reviews

Write a review

Te huajt, S. E. Hinton

Te huajt, S. E. Hinton

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)