All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shahu dhe Sulltani, Iskender Pala
  • Shahu dhe Sulltani, Iskender Pala

Shahu dhe Sulltani, Iskender Pala

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Shahu dhe Sulltani
Original: Şah ve Sultan
Category: Novel
Author: İskender Pala
Albanian translator: Florida Kulla
Publisher: Fan Noli
Year: 2015
Pgs: 360
Weight: 0.503 kg.
ISBN: 978-9928-203-13-7

Product Details
Fan Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shahu dhe Sulltani, Iskender Pala

Shahu dhe Sulltani, Iskender Pala

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001330

Brand: Toena

Zahiri, Paulo Coelho

Review(s): 0

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.  

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In Stock