All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Elefanti zhduket, Haruki Murakami
  • Elefanti zhduket, Haruki Murakami
  • Elefanti zhduket, Haruki Murakami

Elefanti zhduket, Haruki Murakami

Rating 
ALL1,300.00
ALL1,170.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Elefanti zhduket
Original: The Elephant Vanishes
Category: Short stories
Author: Haruki Murakami
Albanian translator: Ivana Dervishi
Publisher: Skanderbeg Books
Year: 2018
Pgs: 366
Weight: 0.429 kg.
ISBN: 978-9928-221-22-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Elefanti zhduket, Haruki Murakami

Elefanti zhduket, Haruki Murakami

Write your review
You might also like

Reference: SKU001604

Brand: Skanderbeg Books

Pylli norvegjez, Haruki Murakami

Review(s): 0

Toru, një student i urtë dhe serioz para kohe, jeton në Tokio dhe i është kushtuar Naokos, një vajze të bukur por tepër melankolike, por ndjenja e tyre e përbashkët ndikohet nga vdekja tragjike e shokut të tyre më të ngushtë para disa vjetësh.

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In Stock
16 other products in the same category: