Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Serenata, Zulfu Livaneli
  • Serenata, Zulfu Livaneli

Serenata, Zulfu Livaneli

Rating 
ALL1,300.00
ALL1,105.00 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Serenata
Original: Serenad
Category: Novel
Author: Zülfü Livaneli
Albanian translator:
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2017
Pgs: 472
Weight: 0.581 kg.
ISBN: 978-9928-00-273-0

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Serenata, Zulfu Livaneli

Serenata, Zulfu Livaneli

Write your review
16 other products in the same category:

Brand: OMBRA GVG

Shpirtra të flakur, Hwang Sok-Yong

Review(s): 0

Shpirtrat e tyre, të flakur dhe të përbuzur nga kjo bote, arrijnë të krijoj- në një mikroklimë të pasur dhe situata tragji-komike, që shërbejnë si testament për zhvillimin dhe inte-grimin e pashmangshëm të tyre me pjesën tjetër të shoqërisë.

Price ALL595.00 Regular price ALL700.00
More
In stock