All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Provimi, Julio Cortazar
  • Provimi, Julio Cortazar

Provimi, Julio Cortazar

Rating 
ALL1,400.00
ALL1,260.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Provimi
Original: El examen
Category: Novel
Author: Julio Cortazar
Albanian translator: ljeta Shtino
Publisher: Ombra GVG
Year: 2017
Pgs: 312
Weight: 0.408 kg.
ISBN: 978-9928-06-194-2

Product Details
OMBRA GVG
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Provimi, Julio Cortazar

Provimi, Julio Cortazar

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Dituria

Shtatë motrat, Historia e Majës, Lucinda Riley, libri i parë

Review(s): 0

E bukur e njëherazi e ndrojtur dhe e vetmuar, Maja është e vetmja nga gjashtë motrat që jeton ende me babain në Atlantis, kështjellën përrallore buzë Liqenit të Gjenevës. Por, teksa gjendet në Londër te një mikeshë, merr papritur një telefonatë nga guvernantja: Pa Salti, i ati, ka vdekur.

Price ALL1,125.00 Regular price ALL1,250.00
More
In stock

Reference: 2894

Brand: Toena

Pelegrini i Kompostelës, Paulo Coelho

Review(s): 0

Romani tregon udhëtimin e rrëfimtarit Paulo përgjatë shtegut të pelegrinëve që të çonte në Shën Zhak të Kompostelës, në Spanjë. Në shoqërinë e udhërrëfyesit të tij shpirtëror, misteriozit dhe enigmatikut Petrus, Paulo përballet me një sërë provash, takon persona që vënë në rrezik mbërritjen dhe besimin e tij.

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock

Brand: Toena

Alef, Paulo Coelho

Review(s): 0

Objekti i këtij romani është udhëtimi i Paolo Coelho-s, gjatë muajve mars dhe korrik të vitit 2006, nëpër tri kontinente: Europë, Afrikë dhe Azi - një udhëtim në kohë dhe hapësirë, me të kaluarën dhe të tashmen, gjithmonë në kërkim të vetvetes.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In stock