All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Autiku dhe pellumbi, Rodaan Al Galidi
  • Autiku dhe pellumbi, Rodaan Al Galidi

Autiku dhe pellumbi, Rodaan Al Galidi

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Autiku dhe pëllumbi
Original: De autist en de postduif
Category: Novel
Author: Rodaan Al Galidi
Albanian translator: Irena Rama
Publisher: Pegi
Year: 2017
Pgs: 152
Weight: 0.188 kg.
ISBN: 978-9928-228-97-0

Product Details
Pegi
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Autiku dhe pellumbi, Rodaan Al Galidi

Autiku dhe pellumbi, Rodaan Al Galidi

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001210

Brand: Morava

Kur qau Nicja, Irvin D. Yalom

Review(s): 0

"Është një kënaqësi e veçantë leximi i këtij libri: së pari, për diskutimin intrigues, për filozofinë dhe psikoterapinë si dhe përjetimin e fuqishëm të karaktereve ekscentrike të Niçes dhe Brojerit."

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In Stock

Reference: SKU000830

Brand: Ideart

Labirinti, Kate Mosse

Review(s): 0

Title: LabirintiAuthor: Kate MosseAlbanian translator: Sabina DhrimoPublisher: IdeartYear: 2009Pgs. 500Weight: 0.7 kgISBN: 978-99956-29-03-8  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Pegi

Ne te gjallet, Ayn Rand

Review(s): 0

Title: Ne të gjallëtOriginal: We the livingCategory: NovelAuthor: Ayn RandAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 602Weight: 0.61 kgISBN: 978-9928-162-71-7  

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock