All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Djem jete, Pier Paolo Pasolini
  • Djem jete, Pier Paolo Pasolini

Djem jete, Pier Paolo Pasolini

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Djem jete
Original: Ragazzi di vita
Category: Novel
Author: Pier Paolo Pasolini
Albanian translator: Shpëtim Kelmendi
Publisher: Dudaj
Year: 2017
Pgs: 296
Weight: 0.321 kg.
ISBN: 978-99943-0-509-4

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Djem jete, Pier Paolo Pasolini

Djem jete, Pier Paolo Pasolini

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Living

Paçinko, Min Jin Lee

Review(s): 0

I panjohuri i premton botën, por, kur mëson se është shtatzënë (ndërsa i panjohuri ishte i martuar), Sunxhaja refuzon të jetë “në shitje”. Në vend të kësaj, ajo pranon ofertën e përulur dhe dashamirëse të një zotërie që ndodhet kalimthi në Kore, në rrugën për në Japoni.

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock

Brand: Botimet Dudaj

Portret në sepje, Isabel Allende

Review(s): 0

Në romanin “Portret në sepje”, autorja e suksesshme kiliane rrëfen historinë e një gruaje të re që ka vendosur të zgjidhë të fshehtën e së kaluarës së saj të largët, nga e cila ajo nuk mund të kujtojë asgjë, për të hedhur dritë mbi një ankth të vjetër që nuk e lë të qetë.

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: 2894

Brand: Toena

Pelegrini i Kompostelës, Paulo Coelho

Review(s): 0

Romani tregon udhëtimin e rrëfimtarit Paulo përgjatë shtegut të pelegrinëve që të çonte në Shën Zhak të Kompostelës, në Spanjë. Në shoqërinë e udhërrëfyesit të tij shpirtëror, misteriozit dhe enigmatikut Petrus, Paulo përballet me një sërë provash, takon persona që vënë në rrezik mbërritjen dhe besimin e tij.

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock