All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Qielli me manaferra, Natasha Kramberger
  • Qielli me manaferra, Natasha Kramberger

Qielli me manaferra, Natasha Kramberger

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Qielli me manaferra
Original: Nebesa v robidah: roman v zgodbah
Category: Novel
Author: Natasha Kramberger
Albanian translator: Xhemile Zykaj
Publisher: Fan Noli
Year: 2016
Pgs: 232
Weight: 0.322 kg.
ISBN: 978-9928-203-41-0

Product Details
Fan Noli
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Qielli me manaferra, Natasha Kramberger

Qielli me manaferra, Natasha Kramberger

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2692

Brand: Dituria

Dashuri e paperfunduar, Katina Vlahu

Review(s): 0

Title: Dashuri e papërfunduarOriginal: Eρως ΗμίεργοςCategory: NovelAuthor: Katina VlahuAlbanian translator: Helisabeta CacoPublisher: DituriaYear: 2012Pgs. 75Weight: 0.11 kgISBN: 978-9928-103-53-6  

Price ALL270.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock

Brand: Aleph

Të vdekurit, Christian Krachk

Review(s): 0

Mbërritja e të fejuarës së Nägelit, një yll kinemaje dhe po ashtu e gjigandit të filmit Charlie Chaplin që shfaqet çuditërisht i dhunshëm dhe tepër karizmatik, i ndërlikojnë së tepërmi planet e Nägelit dhe Amakasus dhe i detyrojnë ata të përballen me demonët e tyre . . . edhe me shkatërrimin. 

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: SKU001072

Brand: Dituria

Tamara, Eeva Kilpi

Review(s): 0

Title: TamaraOriginal: TamaraCategory: NovelAuthor: Eeva KilpiAlbanian translator: Anila XhekaliuPublisher: DituriaYear: 2007Pgs. 256Weight: 0.31 kgISBN: 978-99943-46-17-2  

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In Stock