Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Femijet e dashurise dhe urrejtjes, Dasa Drndic
  • Femijet e dashurise dhe urrejtjes, Dasa Drndic

Femijet e dashurise dhe urrejtjes, Dasa Drndic

Rating 
ALL1,500.00
Quantity
In stock

Description

Title: Fëmijët e dashurisë dhe urrejtjes (hard cover)
Original: Sonnenschein
Category: Novel
Author: Daša Drndić
Albanian translator: Ben Andoni
Publisher: Botimet Poeteka
Year: 2016
Pgs: 404
Weight: 0.709 kg.
ISBN: 978-9928-230-01-0

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Femijet e dashurise dhe urrejtjes, Dasa Drndic

Femijet e dashurise dhe urrejtjes, Dasa Drndic

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000596

Brand: Dituria

Tre shokët, Erih Maria Remark

Review(s): 0

Tre shokët portretizon madhështinë e shpirtit njerëzor të manifestuar përmes personazheve që kërkojnë burimet e tyre të brendshme për të jetuar në një botë të vështirë që nuk u krijua nga ta, por në të cilën ata duhet të mbijetojnë.

Price ALL900.00
More
In stock

Brand: OMBRA GVG

Shpirtra të flakur, Hwang Sok-Yong

Review(s): 0

Shpirtrat e tyre, të flakur dhe të përbuzur nga kjo bote, arrijnë të krijoj- në një mikroklimë të pasur dhe situata tragji-komike, që shërbejnë si testament për zhvillimin dhe inte-grimin e pashmangshëm të tyre me pjesën tjetër të shoqërisë.

Price ALL700.00
More
In stock