All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Salla e ujqerve, Hilary Mantel
  • Salla e ujqerve, Hilary Mantel

Salla e ujqerve, Hilary Mantel

Rating 
ALL1,600.00
ALL1,440.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Salla e ujqërve
Original: Wolf Hall
Category: Novel
Author: Hilary Mantel
Albanian translator: Kujtim Ymeri
Publisher: Dituria
Year: 2016
Pgs: 732
Weight: 0.791 kg.
ISBN: 978-9928-217-21-9

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Salla e ujqerve, Hilary Mantel

Salla e ujqerve, Hilary Mantel

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: K1R5

Brand: Bota Shqiptare

Rrjeti Alisa, Kate Quinn

Review(s): 0

Eva Gardneri digjet nga dëshira për të luftuar kundër gjermanëve dhe papritur i ndrin fati kur rekrutohet që të punojë si spiune. Në Francën e pushtuar nga armiku ajo stërvitet nga fantastikja Lili, “Mbretëresha e Spiuneve”, e cila drejton një rrjet shumë të madh agjentësh mu nën hundën e armikut.

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock

Brand: Dituria

Pesha e dashurisë, Sara Stridsberg

Review(s): 0

Ajo rrëfen me pasigurinë e adoleshentes, që në spitalin psikiatrik ka rënë në dashuri, dhe të gruas, që tashmë ka një fëmijë, të cilin e rrit vetë duke e mbajtur sëmundjen dhe të atin në një largësi sa intime aq edhe të trishtueshme.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In stock