Contemporary

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! Historia e nje pulebardhe dhe e macokut qe e mesoi te fluturonte, Luis Sepulveda View larger

Historia e nje pulebardhe dhe e macokut qe e mesoi te fluturonte, Luis Sepulveda

New book

In stock

$6.76

-20%

$8.45

More info

Title: Historia e një pulëbardhe dhe e maçokut që e mësoi të fluturonte
Original: Historia de una gaviota y del gato que le enseñó a volar
Category: Novel
Author: Luis Sepúlveda
Albanian translator: Liviana Kora
Publisher: Fjala Publishing
Year: 2016
Pgs: 120
Weight: 0.151 kg.
ISBN: 978-9928-176-22-6

Reviews

Write a review

Historia e nje pulebardhe dhe e macokut qe e mesoi te fluturonte, Luis Sepulveda

Historia e nje pulebardhe dhe e macokut qe e mesoi te fluturonte, Luis Sepulveda

Related books

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)