All best sellers
  • Banner

Ari i rreme, Maro Douka
  • Ari i rreme, Maro Douka

Ari i rreme, Maro Douka

Rating 
ALL800.00
Quantity
In stock

Description

Title: Ari i rremë
Original: Η αρχαία σκουριά
Category: Novel
Author: Maro Douka
Albanian translator: Maklena Nika
Publisher: Dituria
Year: 2016
Pgs: 280
Weight: 0.371 kg.
ISBN: 978-9928-217-15-8

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ari i rreme, Maro Douka

Ari i rreme, Maro Douka

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Living

Paçinko, Min Jin Lee

Review(s): 0

I panjohuri i premton botën, por, kur mëson se është shtatzënë (ndërsa i panjohuri ishte i martuar), Sunxhaja refuzon të jetë “në shitje”. Në vend të kësaj, ajo pranon ofertën e përulur dhe dashamirëse të një zotërie që ndodhet kalimthi në Kore, në rrugën për në Japoni.

Price $12.40 Regular price $13.79
More
In stock