All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Kanali Musolini, Antonio Pennacchi
  • Kanali Musolini, Antonio Pennacchi

Kanali Musolini, Antonio Pennacchi

Rating 
ALL1,250.00
ALL1,125.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Kanali Musolini
Original: Canale Mussolini
Category: Novel
Author: Antonio Pennacchi
Albanian translator: Diana Kastrati
Publisher: Dituria
Year: 2016
Pgs: 464
Weight: 0.501 kg.
ISBN: 978-9928-217-01-1

Product Details
Dituria
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kanali Musolini, Antonio Pennacchi

Kanali Musolini, Antonio Pennacchi

Write your review
You might also like

Reference: SKU001566

Brand: UEGEN

Baudolino, Umberto Eco

Review(s): 0

Title: BaudolinoOriginal: BaudolinoCategory: NovelAuthor: Umberto EcoAlbanian translator: Mirela PapaPublisher: UegenYear: 2004Pgs. 490Weight: 0.52 kgISBN: 978-99927-54-05-2  

Price ALL809.10 Regular price ALL899.00
More
There are not enough products in stock
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Dudaj

Puthje Mizore, Roberto Saviano

Review(s): 0

Për të çrrënjosur familjet e Kamorrës dhe për të pasur në zotërim qendrën historike, Nikolas Marazhai duhet të krijojë një konfederatë me O’Uajtin dhe Bandën e Flokëgjatëve. Për të mos u shndërruar nga grabitqarë në pre, Fëmijët duhet të jenë të bashkuar si një grusht i vetëm.

Price CHF10.60 Regular price CHF11.76
More
In stock

Reference: 2191

Brand: Dituria

Grate, T. C. Boyle

Review(s): 0

Title: GratëOriginal: The WomenCategory: NovelAuthor: T. C. BoyleAlbanian translator: Jorgji QirjakoPublisher: DituriaYear: 2011Pgs. 536Weight: 0.67 kgISBN: 978-99943-46-90-5  

Price CHF8.80 Regular price CHF9.80
More
There are not enough products in stock

Brand: Aleph

Shkojmë grabisim kuaj, Per Petterson

Review(s): 0

Ngjarjet që pasuan , vdekja aksidentale e një fëmije, ndjenja e fajit të shokut më të mirë dhe zhdukja e tij e papritur, vendimi i babait  që ta braktisë familjen për një grua tjetër, të gjitha këto do t’a trondisin përgjithmonë jetën e Trondit.

Price CHF7.90 Regular price CHF8.82
More
In stock