All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Guri i durimit, Atiq Rahimi
  • Guri i durimit, Atiq Rahimi

Guri i durimit, Atiq Rahimi

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Guri i durimit
Original: Stone of Patience
Category: Novel
Author: Atiq Rahimi
Albanian translator: Klara Lagji
Publisher: Dudaj
Year: 2010
Pgs: 124
Weight: 0.301 kg.
ISBN: 978-99943-0-163-8

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Aksidenti, Ismail Kadare

Guri i durimit, Atiq Rahimi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Dituria

Pesha e dashurisë, Sara Stridsberg

Review(s): 0

Ajo rrëfen me pasigurinë e adoleshentes, që në spitalin psikiatrik ka rënë në dashuri, dhe të gruas, që tashmë ka një fëmijë, të cilin e rrit vetë duke e mbajtur sëmundjen dhe të atin në një largësi sa intime aq edhe të trishtueshme.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In stock