All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Endrrat e ujqve, Yasmina Khadra

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Ëndrrat e ujqve
Original: A quoi rêvent les loups
Category: Novel
Author: Yasmina Khadra
Albanian translator: Nonda Varfi
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2013
Pgs. 316
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-9928-00-78-1

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Endrrat e ujqve, Yasmina Khadra

Endrrat e ujqve, Yasmina Khadra

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Dudaj

City, Alessandro Baricco

Review(s): 0

Ka makina, telefona, autobusë, madje edhe një televizor, e në njëfarë pike shfaqet dhe një zotëri që shet një rulotë. Nuk ka kompjuter, po do t'i vijë dita dhe atij. Pastaj edhe jam çlodhur nga mundimi duke vizatuar nja dy lagje të City që të kthejnë pas në kohë. Te njëra rrëfehet një histori boksi, në kohën e radios. Te tjetra kemi western.

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Brand: Toena

Mos u dorëzo, Harlan Coben

Review(s): 0

Ti nuk rron më. Unë të dua dhe gjithmonë do ta ndiej mungesën tënde, por ti ke pesëmbëdhjetë vjet i ikur nga kjo jetë. Kaq është një kohë e gjatë për të mbajtur zi, apo e kam gabim? Ndaj kam vendosur të të lejoj të shkosh tani dhe unë vetë të kapem në diçka më të qëndrueshme.

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock