All best sellers
  • Reduced price
Afrikani, J.M.G. Le Clezio
  • Afrikani, J.M.G. Le Clezio

Afrikani, J.M.G. Le Clezio

Rating 
ALL600.00
ALL480.00 Save 20%
Quantity
In stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Afrikani
Original: L'Africain
Category: Memories
Author: J.M.G. Le Clézio
Albanian translator: Urim Nerguti
Publisher: Skanderbeg Books
Year: 2009
Pgs: 112
Weight: 0.132 kg.
ISBN: 978-99927-817-1-5

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Afrikani, J.M.G. Le Clezio

Afrikani, J.M.G. Le Clezio

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Dudaj

Atdheu, Fernando Aramburu

Review(s): 0

 A mund të bashkëjetojë me ata që e ngacmonin para dhe mbas atentatit që i kishte shkatërruar jetën asaj dhe familjes? A do të mund ta mësojë kush ishte njeriu me kapuç që i vrau të shoqin një ditë me shi, duke u kthyer nga puna? 

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock