All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Me fol per dashurine, Philipe Claudel

Title: Më fol për dashurinë
Original: Parle moi d'amour
Category: Novel
Author: Philipe Claudel
Albanian translator: Ilir Lamce
Publisher: Helga's Secrets
Year: 2013
Pgs. 84
Weight: 0.097 kg
ISBN: 978-9928-09-026-3

ALL350.00
ALL280.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Më fol për dashurinë
Original: Parle moi d'amour
Category: Novel
Author: Philipe Claudel
Albanian translator: Ilir Lamce
Publisher: Helga's Secrets
Year: 2013
Pgs. 84
Weight: 0.097 kg
ISBN: 978-9928-09-026-3

Product Details
Helga's Secrets
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews
Grade 

Dashuria eshte 1

Dashuria eshtee nje element qe ta ndryshon krejt jeten perndryshe nqofse dashuria te mungonn pamarrasysh familja apo burri ,Dashuria eshtee nje prandaj dashuroje diken me gjith zemer

Write your review

Me fol per dashurine, Philipe Claudel

Me fol per dashurine, Philipe Claudel

Title: Më fol për dashurinë
Original: Parle moi d'amour
Category: Novel
Author: Philipe Claudel
Albanian translator: Ilir Lamce
Publisher: Helga's Secrets
Year: 2013
Pgs. 84
Weight: 0.097 kg
ISBN: 978-9928-09-026-3

Write your review
You might also like

Publisher: Pegi

Shalli andaluzian, Elsa Morante

Review(s): 0

Shalli andaluzian" ngjason me disa përralla baroke, që farfuritin pasuritë më të begata dhe më luksoze të fantazisë stolitëse dhe pastaj i përfshijnë me zhdërvjelltësi në një zbavitje të këndshme muzikore.

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
In stock
16 other products in the same category:

Reference: K3R2

Publisher: Skanderbeg Books

Shembja e burrit, Sandro Veronesi

Review(s): 0

Një shkrimtar dyzetvjeçar i qetë. Gjithçka në jetën e tij duket se shkon më së miri. Por një pasdite të çuditshme, incidente të vogla në dukje, fillojnë ta ndryshojnë këtë rrjedhë qetësie. Takimi i beftë me një taksist, që më pas del se di shumë nga intimitetet e jetës së tij, e çon prè të një rrëfimi "të çmendur".

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock

Reference: SKU001561

Publisher: OMSCA-1

Asan, Vladimir Makanin

Review(s): 0

Title: AsanOriginal: AcaHCategory: RomanAuthor: Vladimir MakaninAlbanian translator: Sokrat GjerasiPublisher: Omsca-1Year: 2010Pgs. 392Weight: 0.40 kgISBN: 978-99943-41-82-5  

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock