• Banner

Siciliani, Mario Puzo
  • Siciliani, Mario Puzo

Siciliani, Mario Puzo

SKU000194
ALL750
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Siçiliani
Original: The Sicilian
Category: Novel
Author: Mario Puzo
Albanian translator: Astrit Telegrafi
Publisher: Ideart
Year: 2006
Pgs. 360
Weight: 0.411 kg.
ISBN: 978-99943-788-9-9

Product Details
Ideart
SKU000194
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2809

Publisher: SARAS

Kujtimet e nje bushtre, Francesca Petrizzo

(0)

Title: Kujtimet e një bushtreOriginal: Memorie i una cagnaCategory: NovelAuthor: Francesca PetrizzoAlbanian translator: Adrian BeshajPublisher: SarasYear: 2012Pgs. 248Weight: 0.32 kgISBN: 978-9928-152-04-6  

Price ALL560
More
Out-of-Stock

Publisher: Dituria

Ne teh te thikes, Malorie Blackman

(0)

Kur e vërteta dhe e drejta nuk janë më çështje të bardhësh dhe të zinjsh... Ku ka pasur dashuri, tani ka urrejtje. Dy familje janë shkatërruar nga shoqëria e ndarë dhe e dhunshme, në të cilën jetojnë.

Price ALL900
More
In stock

Reference: SKU001083

Publisher: Onufri

Hakmarrja e Enverit, Carl S. Wibye

(0)

Title: Hakmarrja e Enverit (hard cover)Original: Hoxhas HevnCategory: NovelAuthor: Carl S. WibyeAlbanian translator: Genti MyderiziPublisher: OnufriYear: 2009Pgs. 200Weight: 0.45 kgISBN: 978-99943-42-70-9  

Price ALL700
More
In Stock

Publisher: Botimet Dudaj

City, Alessandro Baricco

(0)

Ka makina, telefona, autobusë, madje edhe një televizor, e në njëfarë pike shfaqet dhe një zotëri që shet një rulotë. Nuk ka kompjuter, po do t'i vijë dita dhe atij. Pastaj edhe jam çlodhur nga mundimi duke vizatuar nja dy lagje të City që të kthejnë pas në kohë. Te njëra rrëfehet një histori boksi, në kohën e radios. Te tjetra kemi western.

Price ALL1,000
More
In stock

Reference: SKU001523

Publisher: OMBRA GVG

Shpirt pezull, Margaret Mazzantini

(0)

Title: Shpirt pezullOriginal: Non ti muovereCategory: NovelAuthor: Margaret MazzantiniAlbanian translator: Mimoza HysaPublisher: Ombra-GVGYear: 2009Pgs. 304Weight: 0.39 kgISBN: 978-99927-870-10-0  

Price ALL800
More
In Stock
chat Comments (0)