All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Spastrimi, Sofi Oksanen
  • Spastrimi, Sofi Oksanen

Spastrimi, Sofi Oksanen

SKU001904
Rating 

Title: Spastrimi
Original: Puhdistus
Category: Novel
Author: Sofi Oksanen
Albanian translator: Rogreta Shani
Publisher: Dituria
Year: 2011
Pgs. 336
Weight: 0.43 kg
ISBN: 978-9928-103-24-6

 

ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Spastrimi
Original: Puhdistus
Category: Novel
Author: Sofi Oksanen
Albanian translator: Rogreta Shani
Publisher: Dituria
Year: 2011
Pgs. 336
Weight: 0.43 kg
ISBN: 978-9928-103-24-6

Product Details
Dituria
SKU001904
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Spastrimi, Sofi Oksanen

Spastrimi, Sofi Oksanen

Title: Spastrimi
Original: Puhdistus
Category: Novel
Author: Sofi Oksanen
Albanian translator: Rogreta Shani
Publisher: Dituria
Year: 2011
Pgs. 336
Weight: 0.43 kg
ISBN: 978-9928-103-24-6

 

Write your review
You might also like

Reference: SKU001333

Brand: Dituria

Harku i triumfit, Erih Maria Remark

Review(s): 0

Harku i Triumfit është një roman i fuqishëm, i bukur, dramatik. Ai është shkruar me nerv, me ngjyra të forta, dhe faqet e tij pasionante, të përkthyera me mjeshtëri nga Robert Shvarc, e rrëmbejnë lexuesin në universin që shpalosin.

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In Stock

Reference: K3R5

Brand: Skanderbeg Books

Dashamirëset, Jonathan Littell

Review(s): 0

"Unë jam një njeri si të tjerët, unë jam një njeri si ju", kështu thotë për veten, duke rrëfyer historinë e tij rrëqethëse oficeri SS, Max Aue, pjesmarrës në togat lëvizëse në Frontin Lindor, të ngarkuar për të vrarë hebrenj, partizanë dhe çfarëdo qenieje të padëshirueshme.

Price ALL2,125.00 Regular price ALL2,500.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Brand: Bota Shqiptare

Çiraku i arkitektit, Elif Shafak

Review(s): 0

Por jeta nuk pranon të skicohet dhe projektohet: ajo thjesht ndjek rrugën e saj. Dhe, për Xhahanin, do të sillej rrotull dy boshteve, dy dashurive: një e pamundur për princeshën Mihrimah, vajzën e sulltanit. Dhe një e qëndrueshme dhe e thjeshtë për Çotën, që e priste dhe e ngushëllonte në çastet më të errëta...

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock