All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Eklipsi, Stephenie Meyer
  • Eklipsi, Stephenie Meyer
  • Eklipsi, Stephenie Meyer

Eklipsi, Stephenie Meyer

SKU001449
Rating 
ALL1,400.00
ALL1,260.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Eklipsi, Libri i Tretë
Original: Eclipse
Category: Novel
Author: Stephenie Meyer
Albanian translator: Marsida Gjonçaj
Publisher: Morava
Year: 2010
Pgs. 520
Weight: 0.651 kg.
ISBN: 978-99956-26-62-4

 

Product Details
Morava
SKU001449
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Eklipsi, Stephenie Meyer

Eklipsi, Stephenie Meyer

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Botimet Dudaj

City, Alessandro Baricco

Review(s): 0

Ka makina, telefona, autobusë, madje edhe një televizor, e në njëfarë pike shfaqet dhe një zotëri që shet një rulotë. Nuk ka kompjuter, po do t'i vijë dita dhe atij. Pastaj edhe jam çlodhur nga mundimi duke vizatuar nja dy lagje të City që të kthejnë pas në kohë. Te njëra rrëfehet një histori boksi, në kohën e radios. Te tjetra kemi western.

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: SKU001328

Brand: Toena

Njëmbëdhjetë minuta, Paulo Coelho

Review(s): 0

Si pasojë e një takimi rastësor në Rio, ajo gjendet në Gjenevë, me ëndrrën e famës dhe fatit, por që përfundon rrugëve si prostitutë. Në Gjenevë Maria largohet edhe më shumë nga dashuria, ndërkohë që ndihet e magjepsur me seksin.

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In Stock