All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Komploti kunder Amerikes, Philip Roth
  • Komploti kunder Amerikes, Philip Roth
  • Komploti kunder Amerikes, Philip Roth

Komploti kunder Amerikes, Philip Roth

SKU001105
Rating 

Title: Komploti kundër Amerikës
Category: Novel
Author: Philip Roth
Albanian translator: Jorgji Qirjako
Publisher: Dituria
Year: 2006
Pgs. 358
Weight: 0.45 kg
ISBN: 978-99927-59-97-6

 

ALL800.00
ALL720.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Komploti kundër Amerikës
Category: Novel
Author: Philip Roth
Albanian translator: Jorgji Qirjako
Publisher: Dituria
Year: 2006
Pgs. 358
Weight: 0.45 kg
ISBN: 978-99927-59-97-6

 

Product Details
Dituria
SKU001105
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Komploti kunder Amerikes, Philip Roth

Komploti kunder Amerikes, Philip Roth

Title: Komploti kundër Amerikës
Category: Novel
Author: Philip Roth
Albanian translator: Jorgji Qirjako
Publisher: Dituria
Year: 2006
Pgs. 358
Weight: 0.45 kg
ISBN: 978-99927-59-97-6

 

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Dituria

Pesha e dashurisë, Sara Stridsberg

Review(s): 0

Ajo rrëfen me pasigurinë e adoleshentes, që në spitalin psikiatrik ka rënë në dashuri, dhe të gruas, që tashmë ka një fëmijë, të cilin e rrit vetë duke e mbajtur sëmundjen dhe të atin në një largësi sa intime aq edhe të trishtueshme.

Price ALL720.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Reference: 2793

Brand: OMBRA GVG

Vagabondi, Bernard Cornwell

Review(s): 0

Title: Në kërkim të Gralit, Vagabondi, vëllimi i dytëOriginal: VagabondCategory: NovelAuthor: Bernard CornwellAlbanian translator: Riza IbrahimiPublisher: Ombra GVGYear: 2007Pgs. 568Weight: 0.65 kgISBN: 978-99943-44-79-6  

Price ALL990.00 Regular price ALL1,100.00
More
In Stock