Complete Works

Information

Publishers

Specials

Authors

Reduced price! Vepra 2, Faik Konica View larger

Vepra 2, Faik Konica

SKU000029

New book

Title: Vepra 2Author: Faik KonicaPrepared by:  prof. Nasho JorgaqiProza e gjatë dhe estetikaKatër pralla nga ZullulandiShqipëria si m'u dukDr. Gjilpëra zbulon rrënjët e dramës së MamurrasitShqipëria-kopshti shkëmbor i Evropës Juglindore dhe shk

More details

In Stock

$7.89

-20%

$9.86

Add to wishlist

Data sheet

SupplierFaik Konica

More info

Title: Vepra 2Author: Faik KonicaPrepared by:  prof. Nasho JorgaqiProza e gjatë dhe estetikaKatër pralla nga ZullulandiShqipëria si m'u dukDr. Gjilpëra zbulon rrënjët e dramës së MamurrasitShqipëria-kopshti shkëmbor i Evropës Juglindore dhe shkrime të tjeraÇmimi i revistës "The Judge"ShënimePublisher: Dudaj Year: 2001Pgs. 340Weight: 0.43 Kg.

Reviews

Write a review

Vepra 2, Faik Konica

Vepra 2, Faik Konica

Title: Vepra 2Author: Faik KonicaPrepared by:  prof. Nasho JorgaqiProza e gjatë dhe estetikaKatër pralla nga ZullulandiShqipëria si m'u dukDr. Gjilpëra zbulon rrënjët e dramës së MamurrasitShqipëria-kopshti shkëmbor i Evropës Juglindore dhe shk

Customers who bought this product also bought:

Download

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (0)