• Banner

Ronja, vajza e kacakut, Astrid Lindgren
  • Ronja, vajza e kacakut, Astrid Lindgren

Ronja, vajza e kacakut, Astrid Lindgren

ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Ronja, vajza e kaçakut
Original: Ronja Rövardotter
Category: Novel
Author: Astrid Lindgren
Albanian translator: Virgjil Muçi
Publisher: IDK
Year: 2017
Pgs: 224
Weight: 0.281 kg.
ISBN: 978-9928-136-50-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU001927

Publisher: Vellezerit Tafa

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

(1)

Title: Pipi ÇorapegjataOriginal: Pippi LångstrumpCategory: NovelAuthor: Astrid LindgrenAlbanian translator: Taulant Tafa, Eri Tafa, Drita KosovaPublisher: Vëllezërit TafaYear: 2008Pgs. 160Weight: 0.181 kgISBN: 978-99956-09-10-8

Price ALL500
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Zambaku

Kelile dhe Dimne, Bejdeba

(0)

Kelile dhe Dimne u përcjell udhëheqësve të shtetit këshilla të vyera me anë të humorit. Kelile dhe Dimne, me anë të fabulave, i tregon një udhëheqësi të mirë mënyrën se si duhet të sillet ndaj popullit të tij.

Price ALL500
More
In stock

Publisher: Albas

Përrallat e Andersenit, Hans Christian Andersen

(0)

Mirëpo një pjesë e mirë e përrallave të tij nuk mbyllen me fund të lumtur, siç mbyllen zakonisht përrallat, por kanë fund të trishtë. Këto përralla pasqyrojnë realitetin e zakonshëm, ndërsa autori me imagjinatën e tij të pasur dhe me një mjeshtëri të madhe arrin që këtë realitet ta bëjë më të fuqishëm. Pas çdo përralle të Andersenit qëndron një filozofi e...

Price ALL1,800 Regular price ALL2,000
More
In stock

Reference: 2467

Publisher: Extra

Zemra, Edmondo de Amicis

(0)

Title: ZemraOriginal: Il CuoreCategory: NovelAuthor: Edmondo de AmiçisAlbanian translator: Klara KodraPublisher: ExtraYear: 2010Pgs. 308Weight: 0.371 kgISBN: 978-99956-16-40-3

Price ALL450
More
Out-of-Stock
chat Comments (0)