• Banner

Xhejni, L. M. Montgomery
  • Xhejni, L. M. Montgomery

Xhejni, L. M. Montgomery

ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Xhejni
Original: Jane of Lantern Hill
Category: Novel
Author: L. M. Montgomery
Albanian translator: Viola Robo
Publisher: Omsca – 1
Year: 2017
Pgs: 240
Weight: 0.291 kg.
ISBN: 978-9928-132-81-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2652

Publisher: Vellezerit Tafa

Perralla magjike

(0)

Title: Përralla magjike (hard cover)Original: Përralla magjikeCategory: FairytalesAlbanian translator: Taulant Tafa, Eri TafaPublisher: Vëllezërit TafaYear: 2012Pgs. 140Weight: 0.963 kgISBN: 978-99956-96-25-2

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Publisher: Bota Shqiptare

Liza në botën e çudirave, Lewis Carroll

(0)

Është një botë tjetër, në të cilën mund të arratiset cilido prej nesh, kur realiteti i gjërave dhe veprimeve të përditshme na duket shumë i rëndë: kjo është bota e fantazisë, ku nuk ka kufij të asnjë lloji, ku gjithçka mund të jetë dhe mund të mos jetë,

Price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)