• Banner

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren
  • Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

Rating 
ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Pipi Çorapegjata (hard cover)
Original: Pippi Långstrump
Category: Novel
Author: Astrid Lindgren
Albanian translator: Rita Çifliku
Publisher: Albas
Year: 2015
Pgs: 100
Weight: .251 kg.
ISBN: 978-9928-20-627-9

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
Reviews

Write your review

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

Write your review
You might also like

Reference: SKU001927

Publisher: Vellezerit Tafa

Pipi Corapegjata, Astrid Lindgren

Review(s): 1

Title: Pipi ÇorapegjataOriginal: Pippi LångstrumpCategory: NovelAuthor: Astrid LindgrenAlbanian translator: Taulant Tafa, Eri Tafa, Drita KosovaPublisher: Vëllezërit TafaYear: 2008Pgs. 160Weight: 0.181 kgISBN: 978-99956-09-10-8

Price ALL500
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Cabej

Matilda, Roald Dahl

Review(s): 0

Babai i Matildës, Zoti Krimbaçi, mendon se ajo s'është veçse një picirruke mendjemadhe. Ndërsa e ëma kalon çdo pasdite duke luajtur bingo. Por drejtoresha e shkollës? Ajo është më e tmerrshmja nga të gjithë!

Price ALL850
More
In stock

Publisher: Bota Shqiptare

Udhëtimet e Guliverit, Xhonatan Suift

Review(s): 0

Kritika ndaj sistemit politik u zgjerua në këtë mënyrë duke përfshirë të gjithë shoqërinë njerëzore. I shkruar me një stil të thjeshtë, por në të njëjtën kohë të mprehtë dhe gjithë fantazi, romani zuri vend në veprat klasike të letërsisë për fëmijë, edhe pse është i mbushur me analiza dhe mendime për nivele të ndryshme lexuesish.

Price ALL1,000
More
In stock