• Banner

Aventurat e Tom Sojerit, Mark Twain, pershtatur per femije
  • Aventurat e Tom Sojerit, Mark Twain, pershtatur per femije

Aventurat e Tom Sojerit, Mark Twain, pershtatur per femije

ALL560
Quantity
In stock

Description

Title: Aventurat e Tom Sojerit, përshtatur për fëmijë
Original: Le avventure di Tom Sawyer
Category: Novel
Author: Mark Twain
Adapted by: Guido Sgardoli
Albanian translator: Viola Dona
Publisher: Albas
Year: 2014
Pgs: 80
Weight: 0.148 kg.
ISBN: 978-9928-02-441-1

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2652

Publisher: Vellezerit Tafa

Perralla magjike

(0)

Title: Përralla magjike (hard cover)Original: Përralla magjikeCategory: FairytalesAlbanian translator: Taulant Tafa, Eri TafaPublisher: Vëllezërit TafaYear: 2012Pgs. 140Weight: 0.963 kgISBN: 978-99956-96-25-2

Price ALL1,000
More
In Stock

Publisher: Zambaku

Rreth botës për 80 ditë, Zhyl Vern

(0)

Me mundësinë e sotme, të bësh një udhëtim përreth botës për tetëdhjetë ditë është shumë e lehtë. Po sikur të ishit një shekull më parë me një detektiv që ju ndjek nga pas, a do ia arrinit vallë?

Price ALL550
More
In stock

Reference: 2467

Publisher: Extra

Zemra, Edmondo de Amicis

(1)

Title: ZemraOriginal: Il CuoreCategory: NovelAuthor: Edmondo de AmiçisAlbanian translator: Klara KodraPublisher: ExtraYear: 2010Pgs. 308Weight: 0.371 kgISBN: 978-99956-16-40-3

Price ALL450
More
Out-of-Stock

Aventurat e Bakut, Xhek London

(0)

Në këtë roman, autori na përshkruan me tone realiste peripecitë e një qeni të përvuajtur e të etur për dashuri. Megjithë kushtet negative, drita e dashurisë nuk është fikur dhe do të ndriçojë përsëri.

Price ALL350
More
In stock
chat Comments (0)