Christian books

Information

Publishers

Authors

Reduced price! Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson View larger

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

SKU001733

New book

Rrëfime mbi punën e mundimshme dhe udhëtimet në Shqipëri dhe Kosovë në shekullin e 19-të prej Aleksandër Thompsonit, i dërguar nga Shoqëria Biblike Britanike dhe e Huaj, të cilit Perëndia i dha një peshë të veçantë dhe jetëgjatë për popullin shqiptar. Diçka nga pasioni i tij për Shqipërinë kalon edhe te lexuesi.

More details

This book is no longer in stock

$1.12

-20%

$1.40

Volume discounts

QuantityPriceYou Save
3 $0.14 Up to $3.78

More info

Title: Rrugë biblike në Shqipërinë e VjetërOriginal: Bibleways in Old AlbaniaCategory: Christian literatureAuthor: Alexander ThompsonAlbanian translator: Dan BaynesPublisher: AEM - Misioni UngjillorYear: 2002 Pgs. 60Weight: 0.08 kg

Reviews

Write a review

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

Rruge biblike ne Shqiperine e Vjeter, Alexander Thompson

Rrëfime mbi punën e mundimshme dhe udhëtimet në Shqipëri dhe Kosovë në shekullin e 19-të prej Aleksandër Thompsonit, i dërguar nga Shoqëria Biblike Britanike dhe e Huaj, të cilit Perëndia i dha një peshë të veçantë dhe jetëgjatë për popullin shqiptar. Diçka nga pasioni i tij për Shqipërinë kalon edhe te lexuesi.

Customers who bought this product also bought: