Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende

SKU000066
Rating 

Title: Xhim Kopsa dhe trembëdhjetë të tërbuarit
Original: Jim Knopf und die Wilde 13
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 264
Weight: 0.293 kg
ISBN: 978-99943-33-01-1

ALL800.00
Quantity
In Stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Xhim Kopsa dhe trembëdhjetë të tërbuarit
Original: Jim Knopf und die Wilde 13
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 264
Weight: 0.293 kg
ISBN: 978-99943-33-01-1

Product Details
SKU000066
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit, Michael Ende

Title: Xhim Kopsa dhe trembëdhjetë të tërbuarit
Original: Jim Knopf und die Wilde 13
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 264
Weight: 0.293 kg
ISBN: 978-99943-33-01-1

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Argeta LMG

Nxënësi i ri, Jerry Craft

Review(s): 0

Shkolla nëntëvjeçare është goxha e vështirë, duke lënë mënjanë rregullat e pashkruara dhe pritshmëritë të cilat vijnë nga të qenët nxënësi i porsaardhur. A do të mësojë Xhordani se si të përshtatet me kulturën e shkollës së tij të re, ndërkohë që vijon miqësinë me çunat e lagjes së vet dhe të mos tradhtojë vetveten?

Price ALL1,190.00
More
In stock

Brand: Aeditions

Ferma e argëtimit

Review(s): 0

Kjo është loja që do të bëjë fëmija, teksa do të marrë në duar këtë libër me një dritare, pas së cilës fshihet një personazh lozonjar, i cili pret aty që ai të hapë faqen për ta zbuluar.

Price ALL500.00
More
In stock

Brand: Aeditions

Libri im i parë për natyrën

Review(s): 0

Në to do të mësoni si zhvillohen farat, përse disa insekte janë vija-vija, si jetojnë pinguinët, pse kameleonët ndryshojnë ngjyrë dhe shumë kuriozitete të tjera. Po ashtu, mund të bëni edhe një lojë “kukafshehtas”.

Price ALL1,000.00
More
In stock