Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

SKU000065
Rating 

Title: Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti
Original: Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 236
Weight: 0.242 kg
ISBN: 978-99927-50-98-7

ALL800.00
Quantity
In Stock

Description

Title: Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti
Original: Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 236
Weight: 0.242 kg
ISBN: 978-99927-50-98-7

Product Details
SKU000065
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti, Michael Ende

Title: Xhim kopsa dhe Lukas-makinisti
Original: Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer
Category: Novel
Author: Michael Ende
Albanian translator: Sokol Miçi
Publisher: Dudaj
Year: 2004
Pgs. 236
Weight: 0.242 kg
ISBN: 978-99927-50-98-7

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Aeditions

Kthimi i Robinsonit

Review(s): 0

Edhe pse e quanin Pepe, të gjithë e thërrisnin Robinson, si Robinson Kruzoja i Defosë, sepse ai përherë na zhdukej dhe kthehej pas ca ditësh. Hidhej në aventura të reja pa iu trembur syri, ndaj ishte një botëshëtitës i paparë.

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Brand: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit

Review(s): 0

Libri “Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi tabelën e shumëzimit duke përdorur këtë libër ndërveprues. 

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
In stock