• Banner

  • Reduced price
Kater motra koke me vete, Perpara me gjithe fuqine, Dagmar H. Mueller
  • Kater motra koke me vete, Perpara me gjithe fuqine, Dagmar H. Mueller

Kater motra koke me vete, Perpara me gjithe fuqine, Dagmar H. Mueller

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Katër motra kokë më vete, Përpara me gjithë fuqinë
Original: Die Chaosschwestern starten durch!
Category: Novel
Author: Dagmar H. Mueller
Albanian translator: Agim Doksani
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2018
Pgs: 264
Weight: 0.349 kg.
ISBN: 978-9928-00-301-0

Product Details
Bota Shqiptare
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Stjuart Piciruku, E. B. White

(0)

Stjuart Piciruku nuk është ndonjë mi dosido. Megjithëse i turpshëm dhe punët i mendon mirë, e veçanta e tij është shpirti i aventurës. Kur mikesha e tij më e dashur, një zog i vogël i quajtur Margalo, ikën nga foleja e saj, Stjuarti merr rrugët e botës në aventurën e tij më të guximshme, në kërkim të mikes së tij të shtrenjtë.

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)