All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Gjyshja ne pemen e molles, Mira Lobe
  • Gjyshja ne pemen e molles, Mira Lobe

Gjyshja ne pemen e molles, Mira Lobe

Rating 
ALL450.00
ALL405.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Gjyshja në pemën e mollës
Original: Die Omama im Apfelbaum
Category: Novel
Author: Mira Lobe
Albanian translator: Sofiana Filipi
Publisher: Albas
Year: 2018
Pgs: 112
Weight: 0.162 kg.
ISBN: 978-9928-282-48-4

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Gjyshja ne pemen e molles, Mira Lobe

Gjyshja ne pemen e molles, Mira Lobe

Write your review
16 other products in the same category:

Brand: Pegi

Ditari roze, vol. 4

Review(s): 0

Title: Ditari rozë, vëllimi i katërtOriginal: Pink Diary, volume 4Category: IllustrationAlbanian translator: Ilir HaxhiPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 200Weight: 0.175 kgISBN: 978-9928-162-87-8

Price ALL405.00 Regular price ALL450.00
More
In stock

Brand: Argeta LMG

Zemra, Edmond De Amiçis

Review(s): 0

 Me këto fjalë, nuk dua të them se e ka shkruar ai nxënës ashtu siç është shtypur: ai merrte shënime dita ditës në një radhor, ashtu si ia priste mendja, për çdo gjë që shihte, që dëgjonte dhe mendonte në shkollë e përjashta.

Price ALL531.00 Regular price ALL590.00
More
In stock

Reference: SKU001812

Brand: Pegi

Nina dhe Syri Sekret i Atlantides, Moony Witcher

Review(s): 0

Title: Vogëlushja e Hënës së Gjashtë, Nina dhe Syri Sekret i AtlantidësOriginal: Nina e L'occhio Segreto di AtlantideCategory: NovelAuthor: Moony WitcherAlbanian translator: Albana NexhipiPublisher: PegiYear: 2010Pgs. 344Weight: 0.369 kgISBN: 978-99956-58-38-0

Price ALL540.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock