• Banner

  • Reduced price
Nje shkolle per Lavinjen, Bianca Pitzorno
  • Nje shkolle per Lavinjen, Bianca Pitzorno

Nje shkolle per Lavinjen, Bianca Pitzorno

ALL600
ALL510 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Një shkollë për Lavinjën
Original: Una scuola per Lavinia
Category: Novel
Author: Bianca Pitzorno
Albanian translator: Dhurata Shehri
Publisher: Dituria
Year: 2018
Pgs: 144
Weight: 0.221 kg.
ISBN: 978-9928-217-78-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Djali që mashtroi botën, Lisa Thompson

(0)

Koli është i çuditshmi i shkollës: fëmijët e tjerë kanë pajisjet e atletet më të fundit, kurse familja e tij mezi ia mbërrin fundit të muajit. Kjo deri në ditën që njëra prej pikturave të tij zbulohet si treguese talenti dhe shitet për mijëra paund në një galeri të fisme arti në Londër.

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)