All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shtriga me e keqe, Jill Murphy, libri i pare
  • Shtriga me e keqe, Jill Murphy, libri i pare

Shtriga me e keqe, Jill Murphy, libri i pare

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Shtriga më e keqe, libri i parë
Original: The worst witch
Category: Novel
Author: Jill Murphy
Albanian translator: Afërdita Mali
Publisher: Botart
Year: 2018
Pgs: 106
Weight: 0.133 kg.
ISBN: 978-9928-219-84-8

Product Details
Botart
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shtriga me e keqe, Jill Murphy, libri i pare

Shtriga me e keqe, Jill Murphy, libri i pare

Write your review
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

Fairy Oak, Fuqia e dritës, libri i tretë, Elisabetta Gnone

Review(s): 0

Lufta përfshin Fairy Oak dhe Luginën e Sheshnajgjelbrës. Banorët e Fairy Oak organizojnë mbrojtjen, por dyshimi u helmon shpirtin: mos vallë Armiku është futur mes binjakeve? A është prishur Aleanca e Lashtë midis Dritës dhe Territ? Me gjithë dashurinë për Vaniljen, Pervinka është e detyruar të ikë dhe në këtë çast Armiku hidhet në sulmin e fundit. 

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock