• Banner

  • Reduced price
Perrallat e Babagjyshit te Vitit te Ri
  • Perrallat e Babagjyshit te Vitit te Ri

Përrallat e Babagjyshit të Vitit të Ri

ALL1,200
ALL1,020 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Përrallat e Babagjyshit të Vitit të Ri (hard cover)
Category: Fairytales
Author: Stephanie Alastra
Albanian translator: Saverina Pasho
Publisher: Aeditions
Year: 2017
Pgs: 116
Weight: 0.734 kg.
ISBN: 978-9928-240-41-5

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2110

Publisher: Te tjere

Shpella e piratëve, Petro Marko

(0)

Shpella e piratëve ështe një nga romanet e mirënjohura të shkrimtarit tonë të dashur Petro Marko. Ky roman është dramatizuar dhe inskenuar në disa variante dhe ndonëse libri është botuar për herë të parë në 1964, te ish Shtëpia botuese "Naim Frasheri", ne mundëm ta nxjerrim në faqen tonë vetëm në ribotimin e tij të dhjetë.

Price ALL340 Regular price ALL400
More
In Stock

Reference: SKU001882

Publisher: Te tjere

Biri i eres, Viktor Canosinaj

(0)

The novel is warmly received by the readers and it is considered one of the best books of the author. A wild horse grown up in liberty up in the mountains fell one day in the hands of the men and for a long time is constrained to do hard works in the fields and to take part in the war.

Price ALL255 Regular price ALL300
More
In Stock
chat Comments (0)