• Banner

  • Reduced price
Gra te vogla, Luiza Mei Ellkot
  • Gra te vogla, Luiza Mei Ellkot

Gra të vogla, Luiza Mei Ellkot

SKU000552

Një nga librat më të bukur të të gjitha kohërave "Gra të vogla" është më shumë se kaq: një libër i pavdekshëm. Ky libër, që nga koha e botimit të parë e deri më sot, është ribotuar pafundësisht. Pasi të lexohet është e pamundur të harrohet.

ALL800
ALL680 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Gra të vogla
Original: Little women
Category: Novel
Author: Luiza Mei Ellkot
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: OMSCA-1
Year: 2005
Pgs: 336
Weight: 0.386 kg.
ISBN: 978-99927-52-58-0

Product Details
SKU000552
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Argeta LMG

Zemra, Edmond De Amiçis

(0)

 Me këto fjalë, nuk dua të them se e ka shkruar ai nxënës ashtu siç është shtypur: ai merrte shënime dita ditës në një radhor, ashtu si ia priste mendja, për çdo gjë që shihte, që dëgjonte dhe mendonte në shkollë e përjashta.

Price ALL502 Regular price ALL590
More
In stock
chat Comments (0)