• Banner

Skellig, David Almond
  • Skellig, David Almond

Skellig, David Almond

ALL560
Quantity
In stock

Description

Title: Skellig, historia magjike e njw miqwsie tw pazakontw
Original: Skellig
Category: Novel
Author: David Almond
Albanian translator: Erblina Kërçishta
Publisher: Dituria
Year: 2017
Pgs: 192
Weight: 0.262 kg.
ISBN: 978-9928-217-47-9

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2110

Publisher: Te tjere

Shpella e piratëve, Petro Marko

(0)

Shpella e piratëve ështe një nga romanet e mirënjohura të shkrimtarit tonë të dashur Petro Marko. Ky roman është dramatizuar dhe inskenuar në disa variante dhe ndonëse libri është botuar për herë të parë në 1964, te ish Shtëpia botuese "Naim Frasheri", ne mundëm ta nxjerrim në faqen tonë vetëm në ribotimin e tij të dhjetë.

Price ALL400
More
In Stock
chat Comments (0)