Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Koni dhe debora e madhe, Julie Boehme
  • Koni dhe debora e madhe, Julie Boehme

Koni dhe debora e madhe, Julie Boehme

Rating 
ALL500.00
Quantity
In stock

Description

Title: Koni dhe dëbora e madhe
Original: Conni und der groẞe Schnee
Category: Novel
Author: Julie Boehme
Albanian translator: Alma Kosova
Publisher: Albas
Year: 2015
Pgs: 92
Weight: 0.134 kg.
ISBN: 978-9928-02-616-3

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Koni dhe debora e madhe, Julie Boehme

Koni dhe debora e madhe, Julie Boehme

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000336

Publisher: Ideart

Portreti i Dorian Greit (pershtatje per femije), Oscar Wilde

Review(s): 0

Title: Portreti i Dorian Greit (përshtatje për fëmijë)Original: The picture of Dorian GreyCategory: NovelAuthor: Oscar WildeAlbanian translator: Alba JorganxhiPublisher: IdeartYear: 2004Pgs. 88Weight: 0.131 kgISBN: 978-99943-637-1-9

Price ALL300.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Dituria

Lena, deti dhe unë, Maria Parr

Review(s): 0

Trili dhe Lena tashmë janë më të rritur, por ata sërish nuk rrinë një ditë rehat, çdo ditë aventura - që shpesh kthehen në telashe - duke përfshirë fundosjen e dy trapeve lundruese që ndërtojnë, ngritjen e flamurit në gjysmë shtize, ndjekjen e kursit të muzikës, që e urrejnë të dy.

Price ALL800.00
More
In stock

Publisher: Botart

Gjëri, David Walliams

Review(s): 0

Zoti dhe Zonja Qulls do të bëjnë të pamundurën për të lumturuar vajzën e tyre të dashur, madje do të hynin edhe në bodrumet e bibliotekës për të rrëmuar midis faqeve të pluhurosura e misterioze të*Përbindëshpedisë*.  Por a do të mund të gjejnë nje GJER...?

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock