All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann
  • Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Maksi dhe futbollistët fitimtarë
Original: Max und die über(unteri)rdischen Kicker
Category: Novel
Author: Christian Tielmann
Albanian translator: Ina Metani
Publisher: Albas
Year: 2014
Pgs: 96
Weight: 0.128 kg.
ISBN: 978-9928-02-470-1

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Maksi dhe futbollistet fitimtare, Christian Tielmann

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001812

Publisher: Pegi

Nina dhe Syri Sekret i Atlantides, Moony Witcher

Review(s): 0

Title: Vogëlushja e Hënës së Gjashtë, Nina dhe Syri Sekret i AtlantidësOriginal: Nina e L'occhio Segreto di AtlantideCategory: NovelAuthor: Moony WitcherAlbanian translator: Albana NexhipiPublisher: PegiYear: 2010Pgs. 344Weight: 0.369 kgISBN: 978-99956-58-38-0

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In Stock

Publisher: Botart

Beteja e brumbujve, M.G. Leonard

Review(s): 0

 Në rast se dështojnë, ajo do të mbledhë një ushtri me brumbuj Frankeshtajnë dhe planeti nuk do të jetë më i njëjti.Njerëzimi është në rrezik. E ardhmja është në duart e tre fëmijëve dhe brumbujve të tyre.

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock