• Banner

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann
  • Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann

Maksi ne nje udhetim te hatashem me klasen, Christian Tielmann

ALL470
Quantity
In Stock

Description

Title: Maksi në një udhëtim të hatashëm me klasën
Original: Max und die klasse(krasse) Klassenfahrt
Category: Novel
Author: Christian Tielmann
Albanian translator: Ina Metani
Publisher: Albas
Year: 2014
Pgs: 84
Weight: 0.115 kg.
ISBN: 978-9928-02-468-8

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Ditarët e peshkopes, rrëfenja për të ashtuquajturat shoqe, Rachel Renee Russell, libri i njëmbëdhjetë

(0)

Niki po kalon një javë në North Hampton Hills si pjesë e programit të binjakëzimit të shkollave. Lajmi i mirë është që atje është super-ftohtë dhe shkollë pasanikësh. Lajmi i keq është se armiku i saj më i madh Mekenzi  ka shkuar atje dy javë më parë!

Price ALL900 Regular price ALL1,000
More
In stock

Publisher: Botart

Bisha e pallatit mbretëror, David Walliams

(0)

Në mes të natës, zhurma e hapave të një përndjekjeje të tmerrshme kumbon nëpër korridore. Është pikërisht çasti kur po marrin me forcë mamanë e shtrenjtë të Alfredit, vetë Mbretëreshën, për ta mbyllur në Kullën e Londrës. Alfredi duhet të bëhet i guximshëm e të ndërmarrë një mision të jashtëzakonshëm për ta shpëtuar atë... dhe mbarë botën.

Price ALL1,500
More
In stock
chat Comments (0)