All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Shigjeta e Kalter, Xhani Rodari

2097
Rating 

Title: Shigjeta e Kaltër
Original: La Freccia Azzurra
Category: Novel
Author: Xhani Rodari
Albanian translator: Hasan S. Bregu
Publisher: Pegi
Year: 2011
Pgs. 120
Weight: 0.223 kg
ISBN: 978-9928-124-02-9

ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Shigjeta e Kaltër
Original: La Freccia Azzurra
Category: Novel
Author: Xhani Rodari
Albanian translator: Hasan S. Bregu
Publisher: Pegi
Year: 2011
Pgs. 120
Weight: 0.223 kg
ISBN: 978-9928-124-02-9

Product Details
Pegi
2097
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shigjeta e Kalter, Xhani Rodari

Shigjeta e Kalter, Xhani Rodari

Title: Shigjeta e Kaltër
Original: La Freccia Azzurra
Category: Novel
Author: Xhani Rodari
Albanian translator: Hasan S. Bregu
Publisher: Pegi
Year: 2011
Pgs. 120
Weight: 0.223 kg
ISBN: 978-9928-124-02-9

Write your review
You might also like

Reference: 2566

Brand: Cabej

Xhipi ne televizor, Gianni Rodari

Review(s): 0

Title: Xhipi në televizor dhe ndodhi të tjera në orbitëOriginal: Gip nel televisore e altre storie in orbitaCategory: FairytalesAuthor: Gianni RodariAlbanian translator: Neka TurkeshiPublisher: ÇabejYear: 2002Pgs. 128Weight: 0.221 kgISBN: 978-99927-33-32-2

Price ALL585.00 Regular price ALL650.00
More
In Stock
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Na ishte njehere, ne shqip dhe anglisht, Margaret M. Hasluck

Përshtypje(t): 0

Duke bërë një përjashtim nga rregulli universal i përrallës, që thotë se janë të moshuarit ata që u tregojnë përralla të miturve, Hasluck na ofron 16 mbrëmje përrallore, por këtë herë janë të vegjlit ata që tregojnë përralla në vend të të rriturve, emrat e të cilëve janë regjistruar dhe shënuar me kujdes nën titullin e përrallës.

Çmimi 3,20 € Çmimi i rregullt 3,56 €
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Plejad

Vajzat e Olimpit, Lotet e kristalte, Elena Kedros, libri i pare

Përshtypje(t): 0

Sidi, Luçe dhe Hëni ndjekin së bashku shkollën e mesme. Sidi merret me skermë dhe është kampione, Luçe është shumë e bukur dhe di se si ta bëjë për vete një djalë, ndërsa Hëni është thjesht një gjeni. Duhen, grinden dhe kalojnë orë të tëra në telefon, si të gjitha moshataret.

Çmimi 6,40 € Çmimi i rregullt 7,12 €
More
Në gjendje

Botuesi: Dritan Tirana

Sekreti i Mhorages, Thellesite e liqenit te harruar, vol. 3, Martin Barry

Përshtypje(t): 0

E çliruar nga burgu i qelqtë në Qendrën Botërore të Kriptozoologjisë, Mhoraga rikthehet në Skoci për t'iu kundërvënë planeve hakmarrëse të Vangorit të kobshëm, i cili mbjell kaos ngado që kalon me qëllim që të shtjerë në dorë kristalin e ndritshëm, i cili është nën ruajtjen e të riut Xhon Emil Talbot (Xhet).

Çmimi 8,00 € Çmimi i rregullt 8,90 €
More
Në gjendje

Botuesi: Albas

Vera ime pa të dashur, Dagmar Hoẞfeld

Përshtypje(t): 0

Marr celularin, çelësat e shtëpisë dhe portofolin, i fus të gjitha në çantën time të preferuar të shpinës, vendos zyet e diellit në kokë dhe në fund mbyll derën e verandës. Një shëtitje në qytet është gjëja e duhur për të shijuar një Summerfeeling.

Çmimi 6,40 € Çmimi i rregullt 7,12 €
More
Në gjendje