All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Korija e mrekullive, Mihail Sadoveanu
  • Korija e mrekullive, Mihail Sadoveanu

Korija e mrekullive, Mihail Sadoveanu

Rating 
ALL350.00
ALL280.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Korija e mrekullive
Original: Dumbrava minunată
Category: Short story
Author: Mihail Sadoveanu
Albanian translator: Mitrush Kuteli
Publisher: Mitrush Kuteli
Year: 2016
Pgs: 71
Weight: 0.103 kg.
ISBN: 978-9928-180-12-4

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Korija e mrekullive, Mihail Sadoveanu

Korija e mrekullive, Mihail Sadoveanu

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: 2752

Publisher: Aeditions

Llamba e Aladinit, perralle me pop-up

Review(s): 0

Title: Llamba e Aladinit, përrallë me pop – upOriginal: Llamba e Aladinit, përrallë me pop – upCategory: FairytalesAlbanian translator: Virgjil MuçiPublisher: AeditionsYear: 2012Pgs. 13Weight: 0.191 kgISBN: 978-99956-41-55-9

Price ALL240.00 Regular price ALL300.00
More
There are not enough products in stock

Publisher: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit

Review(s): 0

Libri “Më mëso të shkruaj, Tabelën e shumëzimit” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi tabelën e shumëzimit duke përdorur këtë libër ndërveprues. 

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock