• Banner

Pepa shkon ne pishine
  • Pepa shkon ne pishine

Pepa shkon ne pishine

ALL200
Quantity
In stock

Description

Title: Pepa shkon në pishinë
Original: Pepa goes swimming
Category: Novel
Albanian translator: Darla Çepele
Publisher: Botimet Living
Year: 2016
Pgs: 24
Weight: 0.151 kg.
ISBN: 978-9928-216-13-7

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Aeditions

Libri im i parë për natyrën

(0)

Në to do të mësoni si zhvillohen farat, përse disa insekte janë vija-vija, si jetojnë pinguinët, pse kameleonët ndryshojnë ngjyrë dhe shumë kuriozitete të tjera. Po ashtu, mund të bëni edhe një lojë “kukafshehtas”.

Price ALL1,000
More
In stock

Publisher: Aeditions

Enciklopedi për fillestarë

(0)

Në një kutizë janë vendosur 12 libërtha të mrekullueshëm: • Si rriten bimët • Planeti Tokë •  Bota e nënujit •  Trupi ynë  • Mbeturinat dhe riciklimi  • Egjiptianët •  Romakët • Grekët e lashtë •  Moti •  Kafshë të rrezikshme, • Sistemi Diellor  • Kafshët e fermës

Price ALL1,800
More
In stock
chat Comments (0)