Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Shqiperia nje dhe njemije, Indro Montanelli
  • Shqiperia nje dhe njemije, Indro Montanelli

Shqiperia nje dhe njemije, Indro Montanelli

SKU000368
Rating 
ALL550.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Shqipëria një dhe njëmijë
Original: Albania una e mille
Category: History
Author: Indro Montanelli
Albanian translator: Aurel Plasari
Publisher: Botimet 55
Year: 2005
Pgs. 160
Weight: 0.261 kg.

Product Details
SKU000368
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shqiperia nje dhe njemije, Indro Montanelli

Shqiperia nje dhe njemije, Indro Montanelli

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001635

Brand: Onufri

Faik Konica - jeta ne Uashington, Ilir Ikonomi

Review(s): 0

Title: Faik Konica, jeta në UashingtonOriginal: Faik Konica, jeta në UashingtonCategory: History, BiographyAuthor: Ilir IkonomiPublisher: OnufriYear: 2011Pgs. 378Weight: 1.03 kgISBN: 978-99956-87-41-0

Price ALL2,000.00
More
There are not enough products in stock