All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Loja qe ndryshoi Shqiperine, Sokol Balla
  • Loja qe ndryshoi Shqiperine, Sokol Balla

Loja qe ndryshoi Shqiperine, Sokol Balla

Rating 
ALL900.00
ALL720.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Loja që ndryshoi Shqipërinë
Original: Loja që ndryshoi Shqipërinë
Category: History
Author: Sokol Balla
Publisher: UET Press
Year: 2016
Pgs: 164
Weight: 0.294 kg.
ISBN: 978-9928-190-99-4

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Loja qe ndryshoi Shqiperine, Sokol Balla

Loja qe ndryshoi Shqiperine, Sokol Balla

Write your review
You might also like

Reference: SKU001443

Publisher: UET Press

33, Sokol Balla

Review(s): 0

Title: 33Category: Scripta imanentAuthor: Sokol BallaPublisher: UET PressPgs. 506Weight: 0.89 kgISBN: 978-99956-39-29-7

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001742

Publisher: UET Press

Fjala e lire, sfide europiane, Sokol Balla

Review(s): 0

Title: Fjala e lirë, sfidë europiane - Mbi lirinë e shprehjes kur kërkojmë eurointegriminOriginal: Fjala e lirë, sfidë europiane - Mbi lirinë e shprehjes kur kërkojmë eurointegriminCategory: Political SciencesAuthor: Sokol BallaPublisher: UET PressYear: 2011Pgs. 156Weight: 0.19 kgISBN: 978-99956-39-27-3

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: 2542

Publisher: Tirana Times

Albania 1943-1945, Bernd Fischer

Review(s): 0

The short period from 1943 through 1945 was a critical one for Europe, witnessing the great final battles of the Second World War, the defeat of Italy and Germany, the initial stages of post-war recovery, and the beginning of the new era.

Price ALL3,280.00 Regular price ALL4,100.00
More
In Stock

Publisher: Akademia e Shkencave

Nga Ballkani në Mesdhe: Shqiptarët prej mesjetës në agimin e kohës së re, Ardian Muhaj

Review(s): 0

Në punim pasqyrohet një nga proceset më të rëndësishme të evoluimit historik të shqiptarëve si popull i lashtë ballkanik dhe i zgjerimit të pranisë dhe rolit të tyre drejt hapësirave të reja nga bregdeti dhe brendatoka ballkanike drejt hapësirave më të largëta mesdhetare e përtej. 

Price ALL1,040.00 Regular price ALL1,300.00
More
In stock

Në fillim ishte Bardha, Ylli Polovina

Review(s): 0

Që Beratin e pë rfytyroja si një  femër më  është  dukur fillimisht krijim i natyrshëm i moshës së fëmijërisë. Kjo është  një  periudhë, kohe e çiltër njerëzore, plot fantazi, ku gjithçka ka dhuntinë magjike të shpirtërizohet: pemët, lulet, shushurima e gjetheve në një park, uturima e ujërave lumorë, psherëtima e një flladi poshtë strehëve të shtëpisë...

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Kur isha në Shqipëri, Dushan Mugosha

Review(s): 0

Konsultimi i këtij materiali nga studiuesit dhe drejtuesit e shtetit komunist, për nevoja të ndryshme mund të bëhej vetëm me leje të posaçme. Kjo tregon se, për nomeklaturën e lartë komuniste, informacionet dhe versioni i ofruar nga i dërguari i PKJ-së në vitet e LDB në Shqipëri, për të themeluar, organizuar dhe drejtuar së bashku me M.Popoviçin dhe...

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock