All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Fillimi i levizjes demokratike ne Vlore 1990-1991, Enver Memishaj
  • Fillimi i levizjes demokratike ne Vlore 1990-1991, Enver Memishaj

Fillimi i levizjes demokratike ne Vlore 1990-1991, Enver Memishaj

2986
Rating 

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 SEK35.79 Up to SEK107.36
SEK45.45
SEK36.36 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Fillimi i lëvizjes demokratike në Vlorë 1990 - 1991
Original: Fillimi i lëvizjes demokratike në Vlorë 1990 - 1991
Category: History
Author: Enver Memishaj
Publisher: Emal
Year: 2011
Pgs. 216
Weight: 0.279 kg.
ISBN: 978-9928-04-050-8

Product Details
Te tjere
2986
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Fillimi i levizjes demokratike ne Vlore 1990-1991, Enver Memishaj

Fillimi i levizjes demokratike ne Vlore 1990-1991, Enver Memishaj

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Çamëria, nëpërmjet kronikave të kohës 1902-1940, Hajredin Isufi

Review(s): 0

Hajredin Isufi ka lindur në fshatin Rrëzanj, Çamëri më 25 dhjetor 1935. Më 1962 u diplomua në Universitetin e Tiranës, Fakulteti i Histori-Filologji. Ka punuar si arsimtar. Gjatë kësaj kohë, që nga viti 1964, është marrë në vijimësi me studime për historinë e Çamërisë. Ka punuar si bashkëpunëtore i jashtëm në Institutin e historisë, Tiranë. 

Price CHF7.84 Regular price CHF9.80
More
In stock

Publisher: Shtepia Botuese 55

Kujtime nga Shqipëria, Odile Daniel

Review(s): 0

Ndërsa gjendesha Në Shqipëri nën hijen e nëj pishnaje të mrekullueshme në breg të Adriatikut, e shtrirë në rërë dhe duke soditur plazhin dhe valët dikur të ndaluara, mendoja për të skhuarën e dhimbshme të këtij vendi. M’u duk e nevojshme të kujtoja fatin e mjerë të shqiptarëve, me qëllim që vuajtjet e jetura nën diktaturën komuniste të mos harrohen.

Price CHF13.23 Regular price CHF14.70
More
In stock