Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
Te vertetat e fshehura, Incidenti i Kanalit te Korfuzit, Paskal Milo
  • Te vertetat e fshehura, Incidenti i Kanalit te Korfuzit, Paskal Milo

Te vertetat e fshehura, Incidenti i Kanalit te Korfuzit, Paskal Milo

SKU001529
Rating 
Title: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitOriginal: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitCategory: HistoryAuthor: Paskal MiloPublisher: ToenaYear: 2010Pgs. 412Weight: 0.54 kgISBN: 978-99943-1-662-5

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL1,480.98 Up to ALL4,442.95
ALL1,500.00
Quantity
In Stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description
Title: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitOriginal: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitCategory: HistoryAuthor: Paskal MiloPublisher: ToenaYear: 2010Pgs. 412Weight: 0.54 kgISBN: 978-99943-1-662-5
Product Details
SKU001529
Reviews

Write your review

Te vertetat e fshehura, Incidenti i Kanalit te Korfuzit, Paskal Milo

Te vertetat e fshehura, Incidenti i Kanalit te Korfuzit, Paskal Milo

Title: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitOriginal: Të vërtetat e fshehura, Incidenti i Kanalit të KorfuzitCategory: HistoryAuthor: Paskal MiloPublisher: ToenaYear: 2010Pgs. 412Weight: 0.54 kgISBN: 978-99943-1-662-5
Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001444

Brand: UET Press

Trashegimtaret, Luljeta Progni

Review(s): 0

Title: Trashëgimtarët, Partia Socialiste midis transformimeve dhe vazhdimësisëOriginal: Trashëgimtarët, Partia Socialiste midis transformimeve dhe vazhdimësisëCategory: HistoryAuthor: Luljeta ProgniPublisher: UET PressYear: 2010Pgs. 320Weight: 0.38 kgISBN: 978-99956-39-30-0

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
Last items in stock