• Banner

  • Reduced price
Gjysmegri, Sally Green, libri i dyte
  • Gjysmegri, Sally Green, libri i dyte

Gjysmegri, Sally Green, libri i dyte

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Gjysmegri, libri i dytë
Original: Half Wild
Category: Novel
Author: Sally Green
Albanian translator: Leonard Doka
Publisher: Dudaj
Year: 2017
Pgs: 360
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-99943-0-482-0

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Halla e tmerrshme, David Walliams

(0)

Apo të kollofit çokollatat më të shijshme dhe të lë vetëm ato të shpifurat me lëng qershie? Apo halla jote të detyron të veshësh atë trikon prej leshi që të ha të gjallë, të cilën ta ka thurur me shtiza për Krishtlindje? Atë bluzën që lexon në gjoks “E dua shumë hallën time”, me germa të mëdha bojë karafili?

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)