All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Jeronim Stilton, Dashuria eshte si djathi, vol. 15

Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Jeronim Stilton, Dashuria është si djathi, vëllimi 15
Original: L'amore è come il formaggio
Category: Literature for children
Albanian translator: Agim Doksani
Publisher: Pegi
Year: 2014
Pgs. 128
Weight: 0.141 kg
ISBN: 978-9928-175-07-6

Product Details
Pegi
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Jeronim Stilton, Dashuria eshte si djathi, vol. 15

Jeronim Stilton, Dashuria eshte si djathi, vol. 15

Write your review
You might also like

Reference: 2810

Publisher: Pegi

Jeronim Stilton, Ne mbreterine e fantazise

Review(s): 0

Title: Jeronim Stilton, Në mbretërinë e fantazisë (kopertinë e trashë, botim luksi)Original: Nel Regno della FantasiaCategory: NovelAlbanian translator: Agim DoksaniPublisher: PegiYear: 2012Pgs. 375Weight: 0.651 kgISBN: 978-9928-162-29-8

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Pinoku, Carlo Collodi

Review(s): 0

Personazhi i Pinokut vjen në një përkthim të ri, të këndshëm dhe shumë argëtues. Ju do të njiheni me aventurat e kukullës prej druri, që sdo të shkojë në shkollë dhe që futet në telashe të njëpasnjëshme.

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In stock

Publisher: Arka e Noes

Luajmë futboll, Teuta Kristo (Telo)

Review(s): 0

Aventura e dy kushërinjve që jetojnë larg njeri-tjetrit, në dy shtete (Shqipëri dhe Amerikë) ku jo vetëm kulturat, por edhe futbolli kanë ndryshime mes tyre dhe Genti, njëri prej vogëlushëve është në dilemë në duhet të pranojë diferencat midis tyre për hir të kushëririt që e do shumë, apo të mos e "tradhëtoj" dashurinë që ka kundrejt futbollit...

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
In stock