All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Jeronim Stilton, Gjithe fajin e ka nje kafe me ajke

Rating 

Title: Jeronim Stilton, Gjithë fajin e ka një kafe me ajkë
Original: Tutta copa di un caffé con panna
Category: Literature for children
Albanian translator: Agim Doksani
Publisher: Pegi
Year: 2013
Pgs. 128
Weight: 0.164 kg
ISBN: 978-9928-4197-0-5

ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Jeronim Stilton, Gjithë fajin e ka një kafe me ajkë
Original: Tutta copa di un caffé con panna
Category: Literature for children
Albanian translator: Agim Doksani
Publisher: Pegi
Year: 2013
Pgs. 128
Weight: 0.164 kg
ISBN: 978-9928-4197-0-5

Product Details
Pegi
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Jeronim Stilton, Gjithe fajin e ka nje kafe me ajke

Jeronim Stilton, Gjithe fajin e ka nje kafe me ajke

Title: Jeronim Stilton, Gjithë fajin e ka një kafe me ajkë
Original: Tutta copa di un caffé con panna
Category: Literature for children
Albanian translator: Agim Doksani
Publisher: Pegi
Year: 2013
Pgs. 128
Weight: 0.164 kg
ISBN: 978-9928-4197-0-5

Write your review
You might also like

Reference: 2810

Publisher: Pegi

Jeronim Stilton, Ne mbreterine e fantazise

Review(s): 0

Title: Jeronim Stilton, Në mbretërinë e fantazisë (kopertinë e trashë, botim luksi)Original: Nel Regno della FantasiaCategory: NovelAlbanian translator: Agim DoksaniPublisher: PegiYear: 2012Pgs. 375Weight: 0.651 kgISBN: 978-9928-162-29-8

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Publisher: Pegi

Nina dhe Numri i Arte, Moony Witcher

Review(s): 0

Title: Vogëlushja e Hënës së Gjashtë, Nina dhe Numri i ArtëOriginal: Nina e il numero aureoCategory: NovelAuthor: Moony WitcherAlbanian translator: Albana NexhipiPublisher: PegiYear: 2013Pgs. 290Weight: 0.308 kgISBN: 978-9928-162-92-2

Price ALL480.00 Regular price ALL600.00
More
In stock

Publisher: Dituria

Im ungj Osvald, Roald Dahl

Review(s): 0

Nëpërmjet një gjetjeje të pashoqe, Brumbullit sudanez të Fshikëzës, i cili, as më shumë, as më pak, është pararendësi i viagrës së sotme dhe, kësodore, një afrodiziak i jashtëzakonshëm, Osvaldi është një sipërmarrës i pacipë, që kërkon të nxjerrë fitime marramendëse me anë të pluhurit çudibërës dhe hireve ngashënjyese të Jasminës, partneres së tij.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock