All best sellers
  • Banner

Religious books
religious books in albanian

Religious books

Here you will find a limited selection of Albanian books about Christianity or Islam. We intend on increasing this number in the future.

Active filters

Bibla

Review(s): 0

Bibla me shqipërimin e Dom Simon Filipajt. Bibla nuk është vetëm libri i shenjtë i të krishterëve por edhe libri me të cilin ka lindur gjuha shqipe e shkruar, gjuha që na ndihmon ne te ndjejmë dhe të shprehim ndjenja; pa të cilën ne të gjithë do të ishim një karkasë bosh.

Price CHF13.20 Regular price CHF14.70
More
In stock

Reference: 2607

Brand: AEM - Misioni Ungjillor

A e ka hequr qafe shkenca Perendine, John Blanchard

Review(s): 0

Title: A e ka hequr qafe shkenca PerëndinëOriginal: Has Science got rid of GodCategory: Christian literatureAuthor: John BlanchardAlbanian translator: Blerina PanoPublisher: AEM – Misioni UngjillorYear: 2009Pgs. 160Weight: 0.21 kgISBN: 978-99943-55-65-5

Price CHF1.80 Regular price CHF1.96
More
There are not enough products in stock